Hakkımızda

delarom

Delarom Aroma ve Gıda Katkıları, 2002 yılında İstanbul’da yabancı sermayeli bir ortak girişim şirketi olarak kuruldu. 2005 Ocak ayı itibariyle tamamen Türk sermayeli bir şirket olarak yoluna devam eden Delarom, ülkemizdeki et ve tavukçuluk sektöründe faaliyet gösteren salam, sosis, sucuk vb. üretimi yapan firmalara katkı maddeleri tedarikçisi olarak, ayrıca süt ve süt ürünleri konusunda faaliyet gösteren firmalara da kıvam artırıcı, su ve yağ tutma kapasitesini artırıcı fonksiyonel ürünlerle birlikte aromalar konusunda hizmet vermektedir.

Et ve süt ürünleri alanında üretiminde kullanılan tüm fonksiyonel maddelerin tedarikini yapan Delarom, çözüm odaklı yaklaşım ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. 10 yılı aşkın süredir sektörde yer alan mühendislerden oluşan satış kadromuz sayesinde Türk damak tadına hitap eden lezzetleri iş ortaklarımızın beğenisine sunmaktayız.

Firmamız, yurt dışından ithal etmekte olduğu ürünlerin bir çoğunda satıcı firmaların Türkiye’deki tek temsilcisi konumundadır. Bu firmalar arasında fonksiyonel lifler konusunda faaliyet gösteren ABD’li IFC Fiber firması ve fonksiyonel ürünler konusunda faaliyet gösteren Fransız Protina firması sayılabilir.